מה בתפריט
מה חדש
אשדוד בתפריט אינדקס מסעדות באשדוד, באתר רשימת מסעדות מובילות באשדוד, ומדריך אינטרנטי למסעדות חלביות בעיר.
אשדוד בתפריט מרכז עבורכם מבחר פיצריות באשדוד המבצעות משלוחים לכל רחבי העיר, שימו לב ישנן פיצריות הנותנות שירות גם בגן יבנה
אשדוד בתפריט, אתר המשלוחים הרשמי של אשדוד, מכירים בצורך התמידי של עסקי המזון בעובדים, ולאור מצב האבטלה במשק, השכילו והיטיבו עם שני צדדי המטבע. באתר מפורסם מעתה לוח דרושים בלעדי וייחודי לענף המזון באשדוד. ולכל מקפיצי המחבתות, חותכי הסלטים ולהטוטני הבקבוק והמגש, צוות האתר מאחלים לכם בהצלחה ופרנסה טובה.
אשדוד בתפריט פורטל המשלוחים של אשדוד נחשב היום המדריך הגדול והמקיף בתחום הקולינריה והבילוי בעיר. יש כאן הכל מהכל תיהנו :)
מחפשים עבודה בתחום המזון? צריכים משלוחנים מקצועיים לעסק? זקוקים לשף, מנהל או אחראי משמרת? פרסמו עוד היום בלוח הדרושים של אשדוד בתפריט, זה עובד!!!
"אחד על אחד"- מדור כתבות אינטימי ואישי, שמטרתו ליצור פסיפס אנושי של המובילים בתחום המזון והאירוח בעיר אשדוד. במדור תוכלו להכיר את השפים, המנהלים והזכיינים המובילים בעיר, ובקרוב מאוד יופיעו כתבות נושא מעניינות ששווה לקרוא. הכתבות מתחדשות מעת לעת, וניתן להגיב להן בדף הפייסבוק של אשדוד בתפריט.
משלוחים
מסעדות
יתברק אשדוד
תפריט

יתברק אשדוד

מסעדת יתברק

יתברק. סוג מטבח: אוכל אתיופי, תבשילים. שעות פתיחה: ימים א'-ה' 12:00-24:00

כתובת: האופים 5 אשדוד

מסעדת יתברק
במסעדת יתברק מאכלים ביתיים מסורתיים מרחבי אתיופיה ומישראל. כאן ניתן לבלות וליהנות ממוסיקה טובה, שתייה ואוכל מזין לבטן ולנשמה.
₪-
בין המנות המוגשות במסעדה: ביינטו, דורו ויט, פילה דג עם ירקות, אינג'רה, טבס, ועוד
₪-
הזמן מקום

יתברק אשדוד

יתברק. סוג מטבח: אוכל אתיופי, תבשילים. שעות פתיחה: ימים א'-ה' 12:00-24:00
הזמן עכשיו
עמכם הסליחה, הלקוח לא פעיל אצלנו
האופים 5 אשדוד
סוג כשרות: רבנות