מה בתפריט
מה חדש
אשדוד בתפריט אינדקס מסעדות באשדוד, באתר רשימת מסעדות מובילות באשדוד, ומדריך אינטרנטי למסעדות חלביות בעיר.
אשדוד בתפריט מרכז עבורכם מבחר פיצריות באשדוד המבצעות משלוחים לכל רחבי העיר, שימו לב ישנן פיצריות הנותנות שירות גם בגן יבנה
אשדוד בתפריט, אתר המשלוחים הרשמי של אשדוד, מכירים בצורך התמידי של עסקי המזון בעובדים, ולאור מצב האבטלה במשק, השכילו והיטיבו עם שני צדדי המטבע. באתר מפורסם מעתה לוח דרושים בלעדי וייחודי לענף המזון באשדוד. ולכל מקפיצי המחבתות, חותכי הסלטים ולהטוטני הבקבוק והמגש, צוות האתר מאחלים לכם בהצלחה ופרנסה טובה.
אשדוד בתפריט פורטל המשלוחים של אשדוד נחשב היום המדריך הגדול והמקיף בתחום הקולינריה והבילוי בעיר. יש כאן הכל מהכל תיהנו :)
מחפשים עבודה בתחום המזון? צריכים משלוחנים מקצועיים לעסק? זקוקים לשף, מנהל או אחראי משמרת? פרסמו עוד היום בלוח הדרושים של אשדוד בתפריט, זה עובד!!!
"אחד על אחד"- מדור כתבות אינטימי ואישי, שמטרתו ליצור פסיפס אנושי של המובילים בתחום המזון והאירוח בעיר אשדוד. במדור תוכלו להכיר את השפים, המנהלים והזכיינים המובילים בעיר, ובקרוב מאוד יופיעו כתבות נושא מעניינות ששווה לקרוא. הכתבות מתחדשות מעת לעת, וניתן להגיב להן בדף הפייסבוק של אשדוד בתפריט.
משלוחים
מסעדות
פיצריות
אסייתי
אוכל מהיר
בתי קפה
 
סושי אשדוד משלוחים

לכל מסעדות סושי באשדוד - לחץ כאן

במזרח זו תורה בפני עצמה, תורת הבישול. וגם להרגלי האכילה קיימים טכסים מיוחדים וקפדניים. אומנם המטבח האסייתי שונה בתכלית מזה הישראלי, אך אולי עקב עובדה זו הוא תפס את הבטן האשדודית חזק כל כך.

סגנון הבישול הייחודי, ההגשה הקפדנית וחומרי הגלם הזרים כל כך כנראה היו נחוצים, ולא בכדי נפתחו באשדוד כל כך הרבה מסעדות סושי הנותנים מענה לחובבי הז'אנר, ומכבדות את טהרת המטבח האסייתי.

אז איך מכינים באשדוד סושי איכותי? הסוד טמון באורז המיוחד, בדג הטרי ובטכניקת הגלגול. נראה שיש לנו באשדוד את כל מה שצריך. הדגים מגיעים היישר מהים טריים יום יום, האורז עשוי מרכיבים ייחודיים לאורז הסושי, וטכניקת הגלגול שמורה לאדון עם העיניים המלוכסנות בעמדת הגלגול. אז איך אתם אוהבים את הסושי שלכם? מאקי או אינסייד אאוט, חם או קר, צמחוני או בטעם ים? באשדוד בתפריט תוכלו להיחשף לכל סושיה שווה באשדוד, ושיהיה בתיאבון.

סושי אשדוד משלוחים