חומוס באשדוד

אבו חסן, אבו עמר, אבו גוש ועכשיו אבו אשדוד

5 המנות שאתם חייבים לאכול באשדוד

אצלנו הקרקורים מתחילים בשעות הבוקר המאוחרות, הרי בשונה מכולם, אנחנו עובדים כל היום עם אוכל (רחמים עלינו..) מה שגורם לנו להיות רעבים, בערך כל היום...!

צ'פלין- ההתמכרות הבאה שלכם!

בר -מסעדה עם טעם חדש בסגנון ישן

איפה אוכלים בפסח?

כתבה כשרה לפסח

המסעדות שיפנקו אתכם גם בחג הפסח

מאחורי הקלעים של טו-גייז מוסד קולינרי בין דורי

ממנגל קטן במרכז רוגוזין, טו-גייז הפכה למוסד קולינרי בין דורי שמאכיל את אשדוד כבר 3 עשורים

סיפורי מרק

החברה לתיירות אשדוד משיקה את שבוע המרק הישראלי

בעלי העסקים באשדוד אומרים :״עד כאן״ – 10 בינואר: יום ללא אשראי

נאמר כבר כמעט הכל על מצבם של העסקים הקטנים בישראל. וכמעט הכל נכון. בעיות עולות וצפות מחדש כבר שנים אך כמו שהן קמות כך הן נופלות.

מהפכה במטבח של מסעדת אנדיב

תפריט חדש, סלופי ג'ו ועוד טעמים מוכרים במחירים שווים לכל כיס.

השף המאוהב

שלומי חזוט במאסטר שף

יום חמישי   10/03/2016

מי בא לשבת?/ סיון קידר

דור היזמים הצעיר ששוטף את עיר הנמל המסורתית מביא משב רוח רענן לבליינים ופותח מגוון עסקים בשבת, כי זה בטוח יותר וגם כלכלי יותר להם ולנו!
מי בא לשבת?/ סיון קידר | מגזין אשדוד בתפריט | פורסם: 10/03/2016

הסופ"ש כבר כאן, ואין זמן טוב יותר להקדיש לבילוי והנאה יחד עם החברים והמשפחה, לצד האוהבים והאהובים. בעשור הקודם לא היו דילמות רבות, מגוון הפעילויות לשבת היה מצומצם בעירנו המפותחת והמתפתחת, אך נראה שמשהו קרה ועדיין קורה, מרכזים חדשים נפתחים, אטרקציות חדשות נכנסו ללו"ז הסופ"ש ומגוון המקומות והאתרים שיש לראות התרחב עד מאוד, ולא רק!

 1111

בעשור האחרון גם הקולינאריה בעיר התפתחה, וכעת מגוון מסעדות, בתי קפה ומקומות בילוי פותחים דלתותיהם לקהל הרחב ובו זמנית פותחים לו גם את התיאבון. מסעדות, בתי קפה ופיצריות, שלא מחפשות את המנוחה בשבת מציעות אווירה וקונספט, טעם ייחודי ובעיקר חוויית בילוי נעימה, חמה, לפעמים פרועה, אך הכי חשוב- חיובית וטעימה! כיאה לעירנו.

מתלבטים לאן יוצאים בשבת? בואו לראות את כל המקומות הטעימים והשווים במקום אחד, אשדוד בתפריט, האתר שאיגד עבורכם את כל המסעדות שיאכילו אתכם ביום הכי חגיגי בשבוע. בואו לראות!

 

לכל המקומות בעיר הפתוחים בשבת