חומוס באשדוד

אבו חסן, אבו עמר, אבו גוש ועכשיו אבו אשדוד

5 המנות שאתם חייבים לאכול באשדוד

אצלנו הקרקורים מתחילים בשעות הבוקר המאוחרות, הרי בשונה מכולם, אנחנו עובדים כל היום עם אוכל (רחמים עלינו..) מה שגורם לנו להיות רעבים, בערך כל היום...!

צ'פלין- ההתמכרות הבאה שלכם!

בר -מסעדה עם טעם חדש בסגנון ישן

איפה אוכלים בפסח?

כתבה כשרה לפסח

המסעדות שיפנקו אתכם גם בחג הפסח

מאחורי הקלעים של טו-גייז מוסד קולינרי בין דורי

ממנגל קטן במרכז רוגוזין, טו-גייז הפכה למוסד קולינרי בין דורי שמאכיל את אשדוד כבר 3 עשורים

סיפורי מרק

החברה לתיירות אשדוד משיקה את שבוע המרק הישראלי

בעלי העסקים באשדוד אומרים :״עד כאן״ – 10 בינואר: יום ללא אשראי

נאמר כבר כמעט הכל על מצבם של העסקים הקטנים בישראל. וכמעט הכל נכון. בעיות עולות וצפות מחדש כבר שנים אך כמו שהן קמות כך הן נופלות.

מהפכה במטבח של מסעדת אנדיב

תפריט חדש, סלופי ג'ו ועוד טעמים מוכרים במחירים שווים לכל כיס.

השף המאוהב

שלומי חזוט במאסטר שף

יום רביעי   13/01/2016

השבוע שהיה/ סיון קידר

יובל ביטון חותמת 17 חורפים בסוויט לופט, קרב תרנגולים בזירת האוכל המהיר בעיר, נוסטלגיה בניחוח איטלקי וצילומים לערוץ המוזיקה לקראת שבת המלכה במסעדת בני הדייג.
השבוע שהיה/ סיון קידר | מגזין אשדוד בתפריט | פורסם: 13/01/2016

טעים להכיר, שניצלוס, השניצליה החדשה שנפתחה ברחוב רוגוזין, ומשגרת לכם משלוחים לכל רחבי העיר. שי הבעלים, כבר מכיר את עולם האוכל המהיר מעסקים קודמים בארץ ובארה"ב מכריז, שהשניצל הטעים בעיר הוא שניצלוס!

 333

ועדיין בזירת השניצלים והבשרים, לקראת קרב התרנגולים, קבלו בפינה הנגדית של הזירה, בכיכר המג'יק ברובע י"ב את ג'יג'י. אדיר הבעלים דווקא חדש בזירת האוכל המהיר, אבל מסתמן כפייטר אמיתי.

בינינו, אשדוד בתפריט מאמינה שכל מסעדן הוא פייטר בנשמה!

 1

ואם כבר הגענו אל כיכר המג'יק, רגע של נוסטלגיה אופף את האוויר כשנכנסים אל פיצריית דון פדרו. הזוג המלכותי, צבי ורעייתו עדיין כאן, כבר מעל 2 עשורים עם הטעם האותנטי והשירות הכי חם וביתי. חלק מהחום כאן מגיע מהתנורים, אבל גם ככה חורף אז זה מתאים לנו.

555

בזירת חיי הלילה של העיר יובל ביטון חגגה אמש יום הולדת sweet 17 ב- sweet loft. השמועות מספרות שהיה ערב סופה"ד, ושהקייטרינג שהוזמן פיצה לוקה היה טוטאל מוש! יובל, אשדוד בתפריט מאחלת מזל טוב, ומצפה להזמנה אישית למסיבת הגיוס.

 222

אומנם אנו עוסקים בשבוע שהיה, אבל היינו חייבים לספר לכם שבמסעדת בני הדייג יתארחו ביום שישי הקרוב צוות צילום מערוץ 24. עדכונים על כל מה שהיה בכתבה הבאה.

666

אתם יותר ממוזמנים לשלוח לנו אייטמים על כל מה שטעים בעיר ולהגיב בתחתית העמוד!