'נועה הבית לאירועים' מזמינה אתכם לערב יחיד ומיוחד! הזדמנות להגיע לטעום מהאוכל שכל העיר מדברת עליו! ערב חברים ואוכל טוב שיוכיח לכם כיצד אוכל טוב ויין הופכים בין רגע, אדם זר לחבר טוב! זה קורה ביום שלישי הקרוב, 14.5 בשעה 20.00, מהרו להזמין מקום!

שירן כהן שי | | 5/5/2019

המטבח שלנו מתפקד כמו מטבח של מסעדת שף, זה מתבטא בחומרי הגלם האיכותיים, בהקפדה על כל הפרטים, בהגשה הייחודית, באסתטיות, בשירות האישי ובאופן כללי בחותם האישי שאנחנו משאירים אצל כל אורח.

 

 

 

הערב הזה ידבר לקרניבורים, חובבי בשר, צמחונים וטבעוניים כאחד. כל אחד יוכל למצוא את עצמו עם תפריט רחב ומגוון, מלא בטעמים איכותיים ובהפתעות שיספקו עבורכם חוויה שלמה לכל החושים.

 

כל הטעמים שבזכותם תושבי העיר התאהבו במטבח שלנו, יככבו על השולחן בזרימה חופשית.

 

 

 

נתחי הבשר שתראו על הגריל נבחרו בקפידה, בכדי לספק עבורכם את התשוקה לבשר משובח ואיכותי, מתובל בקסם רב של השף שלנו! אין ספק כי מדובר בגן עדן לקרניבורים, שמתרגשים מהחיפוש אחר האומצה המושלמת!

 

 

 

בערב הזה אף אחד לא יכריח אתכם לרקוד, תהיה מוסיקת רקע והאולם יתנהל כמסעדה לכל דבר, רק שהפעם תוכלו לאכול מהכול כאוות נפשכם, בהזמנת מקום מראש!

 

 

 

כדאי שתתכוננו לערב קולינרי מהנה, שיאפשר לכם להכיר אותנו קצת יותר טוב, עם אוכל טוב, יין וכמובן חברים וותיקים וחדשים!

 

 

 

 

אז תרשמו ביומנים יום שלישי 14.5.19 בשעה 20.00 ניפגש אצלנו 'נועה הבית לאירועים', ברחוב בעלי המלאכה 13. חשוב מאוד להזמין מקום מראש בטלפון: 054-3205096 עידן

 

נתראה חברים!

 נועה. 

 

צילום ותוכן: שירן כהן שי