גילינו שאשדוד עשירה במגוון עסקים בתחום המזון- סושיות, פיצריות, קייטרינג ומסעדות, בתי קפה, גלידריות ומאפיות, אז הסקנו שהאשדודים אוהבים לאכול!

 

גילינו שאשדוד עשירה במגוון עסקים בתחום המזון- סושיות, פיצריות, קייטרינג ומסעדות, בתי קפה, גלידריות ומאפיות, אז הסקנו שהאשדודים אוהבים לאכול!
שיווקנו את אשדוד בתפריט בפייסבוק, בעיתונות ובשלטי החוצות, ומצאנו שהקהל היה רעב לאתר שמרכז את כל תחום הקולינאריה והמשלוחים בעיר. הלקוחות רעבים והמסעדנים נהנים, אשדוד בתפריט חושפת את השיניים ונוגסת בנושא שמעסיק כל אדם במהלך היממה- מה אוכלים ואיפה?

סיוון קידר | | 6/9/2018

חשבנו אולי נחדש לכם דבר או שניים, ומצאנו עצמנו בלב זירה שוקקת ומלאת הפתעות- קצב גדילת עסקי המזון בעיר מעידה על פיתוח תרבות אוכל ובילוי, ולזה חתרנו. מאז קיבלתם יותר מבצעים, יותר הטבות וחידונים נושאי פרסים. זוכרים את החידון הגימטרי של פיצה מון- אמי ובוטיק הפיצה? מונית הפיצה של איטליאנו גם כיכבה כאן. פינקנו אתכם במשלוחים...

 

הרבה מים זרמו בנהר ולהם הוספנו את תמונות השטח שלנו, שלא מפסיקות לזרום אל דפי הפייסבוק שלכם, כמה כיף, וגם התגובות נלהבות ומפרגנות.

עדיין חיפשנו ערך מוסף, אז פנינו אל בעלי העסקים וחשפנו אותם לפניכם, הבאנו את סיפורי ההצלחה שמאפיינים את עירנו במדור הכתבות "אחד על אחד"- כשאנדיב נפתחה גיא פרץ פתח לנו את דלת המטבח, צחי בוקששטר נפגש עימנו לשיחה על המבורגר עסיסי, כשמישמש הכפר פתחו הם חשפו בפנינו את המנכ"ל הצעיר והמצליח, גם כתבה מתוקה על העוגות של מאיה הבאנו, ופרגנו לעסקים בבעלות יזמים צעירים ומצליחים, ביניהם הפבלה, פסקדו, ליון, ג'ויס, בלזק סינטה ועוד.

אפילו נישת תיווך לעסקי המזון פתחנו למען בעלי העסקים בעיר, כי הבנו שמישהו מקצועי צריך לסייע לכם לגדול ולפרוח. הבטחנו, וקיימנו!

לאור ההצלחה, המשפחה התרחבה, ו"ראשון בתפריט" כבר בהרצה. אתם יותר ממוזמנים לעשות לנו לייק, ותודה מראש.

 

 

אשדוד בתפריט, פורטל האוכל המקומי, נוצר במטרה להרים את ענף המזון והקולינאריה באשדוד.

הצטרפו לפלטפורמת הפרסום הטובה באשדוד

לא יכולנו לעשות זאת בלעדיכם. תודה לבעלי העסקים, ללקוחות הרעבים ולגולשים הנאמנים שמבעים אמון יום יום בנו ובלקוחותינו הרבים.

 

כמובן שהפתעות נוספות ממתינות לשנה החדשה, אך עד שזו תגיע, נספר לכם שלכבוד ערב הסילבסטר ותחילת השנה האזרחית 2014 צפויות חגיגות וארוחות נפלאות. לפניכם טעימה מהצפוי לנו לקראת הספירה לאחור: בפרנג'ליקו בנו לכבודכם תפריט מיוחד עם דיל זוגי בעלות של 359 ש"ח בלבד, במסעדת היפו יופיע זמר אורח וינעים זמנכם, ארוחת יחיד תעלה לכם 250 ש"ח בלבד, וכל ארבעה סועדים יקבלו בקבוק שמפניה, גם 20% הנחה על תפריט האלכוהול יהיה כאן. במסעדת סינטה מתכננים פינוקים וזיקוקים, D.J, שמפניה ובלונים, בשיפודים יחכו לכם ספיישלים ושמפניה עם תפריט יחיד בעלות 120/140 ש"ח, במסעדת אנדיב תפריט יחיד מיוחד בעלות 199 ש"ח בלבד, בפבלה ינגן לכם נגן ספרדי עם תפריט זוגי חגיגי, ובפראג הקטנה ימתין לכם שף צ'כי עם ארוחה מלאה ב- 179 ש"ח בלבד.

כל שנותר הוא לאחל לכם שנה אזרחית טובה ומוצלחת, מלאה בהפתעות וריגושים, מטעמים וגילויים מפתיעים.