מה בתפריט
מה חדש
אשדוד בתפריט אינדקס מסעדות באשדוד, באתר רשימת מסעדות מובילות באשדוד, ומדריך אינטרנטי למסעדות חלביות בעיר.
אשדוד בתפריט מרכז עבורכם מבחר פיצריות באשדוד המבצעות משלוחים לכל רחבי העיר, שימו לב ישנן פיצריות הנותנות שירות גם בגן יבנה
אשדוד בתפריט, אתר המשלוחים הרשמי של אשדוד, מכירים בצורך התמידי של עסקי המזון בעובדים, ולאור מצב האבטלה במשק, השכילו והיטיבו עם שני צדדי המטבע. באתר מפורסם מעתה לוח דרושים בלעדי וייחודי לענף המזון באשדוד. ולכל מקפיצי המחבתות, חותכי הסלטים ולהטוטני הבקבוק והמגש, צוות האתר מאחלים לכם בהצלחה ופרנסה טובה.
אשדוד בתפריט פורטל המשלוחים של אשדוד נחשב היום המדריך הגדול והמקיף בתחום הקולינריה והבילוי בעיר. יש כאן הכל מהכל תיהנו :)
מחפשים עבודה בתחום המזון? צריכים משלוחנים מקצועיים לעסק? זקוקים לשף, מנהל או אחראי משמרת? פרסמו עוד היום בלוח הדרושים של אשדוד בתפריט, זה עובד!!!
"אחד על אחד"- מדור כתבות אינטימי ואישי, שמטרתו ליצור פסיפס אנושי של המובילים בתחום המזון והאירוח בעיר אשדוד. במדור תוכלו להכיר את השפים, המנהלים והזכיינים המובילים בעיר, ובקרוב מאוד יופיעו כתבות נושא מעניינות ששווה לקרוא. הכתבות מתחדשות מעת לעת, וניתן להגיב להן בדף הפייסבוק של אשדוד בתפריט.
משלוחים
מסעדות
פיצה ג'וי אשדוד פיצה ג'וי אשדוד פיצה 20 שקל אשדוד פיצרייה באשדוד
פיצה ג'וי אשדוד טלפון: 050-808-6302
תפריט

פיצה ג'וי אשדוד

פיצה ג'וי אשדוד זו לא רק פיצה, אלא מהפכה למען צדק חברתי! מי אמר שפיצה איכותית וטעימה לא יכולה לעלות רק 19.90 ש"ח? אנחנו נדאג לחומרי הגלם הטובים ביותר ולטעם הכי שווה בעיר, אתם תדאגו לבוא לקחת.
פיצה ג'וי
פיצה משפחתית
₪19.90
תוספת לבחירה לכל מגש
₪5
רוטב שום/שום עגבניות
₪1
חבילות יום הולדת/אירועים
5 פיצות
₪100
10 פיצות
₪200
5 פיצות + 5 תוספות+5 רטבים
₪130
הזמן מקום

פיצה ג'וי אשדוד

הזמן עכשיו
050-808-6302
יוסף טל 52 אשדוד
סוג כשרות: בד"צ בית יוסף