מה בתפריט
מה חדש
אשדוד בתפריט אינדקס מסעדות באשדוד, באתר רשימת מסעדות מובילות באשדוד, ומדריך אינטרנטי למסעדות חלביות בעיר.
אשדוד בתפריט מרכז עבורכם מבחר פיצריות באשדוד המבצעות משלוחים לכל רחבי העיר, שימו לב ישנן פיצריות הנותנות שירות גם בגן יבנה
אשדוד בתפריט, אתר המשלוחים הרשמי של אשדוד, מכירים בצורך התמידי של עסקי המזון בעובדים, ולאור מצב האבטלה במשק, השכילו והיטיבו עם שני צדדי המטבע. באתר מפורסם מעתה לוח דרושים בלעדי וייחודי לענף המזון באשדוד. ולכל מקפיצי המחבתות, חותכי הסלטים ולהטוטני הבקבוק והמגש, צוות האתר מאחלים לכם בהצלחה ופרנסה טובה.
אשדוד בתפריט פורטל המשלוחים של אשדוד נחשב היום המדריך הגדול והמקיף בתחום הקולינריה והבילוי בעיר. יש כאן הכל מהכל תיהנו :)
מחפשים עבודה בתחום המזון? צריכים משלוחנים מקצועיים לעסק? זקוקים לשף, מנהל או אחראי משמרת? פרסמו עוד היום בלוח הדרושים של אשדוד בתפריט, זה עובד!!!
"אחד על אחד"- מדור כתבות אינטימי ואישי, שמטרתו ליצור פסיפס אנושי של המובילים בתחום המזון והאירוח בעיר אשדוד. במדור תוכלו להכיר את השפים, המנהלים והזכיינים המובילים בעיר, ובקרוב מאוד יופיעו כתבות נושא מעניינות ששווה לקרוא. הכתבות מתחדשות מעת לעת, וניתן להגיב להן בדף הפייסבוק של אשדוד בתפריט.
משלוחים
מסעדות
פיצריות
אסייתי
אוכל מהיר
בתי קפה
 
1 2 3 4 5
תפריט

הצוללת הירוקה

הצוללת הירוקה אשדוד. הצוללת הירוקה סגורה לרגל שיפוצים, ותיפתח מחדש במהלך חודש אוקטובר.

אגף הצוללת הירוקה במוזיאון אשדוד לאמנות משלב חינוך לתודעה אקולוגית ופעילות אמנותית. מבקרים נכנסים לתוך צוללת ירוקה ה"עוגנת" בנמל ו"מעמיקה" את המחויבות לסביבה ואת ההבנה בנוגע לקשר בין האדם לסביבתו. בצוללת יוצרים המבקרים עבודות תוך שימוש בחומרים ממוחזרים, צופים בסרטים ובתערוכות הממחישות את הקשר אמנות-סביבה-אדם-ים.
הזמן מקום

הצוללת הירוקה

הצוללת הירוקה אשדוד. הצוללת הירוקה סגורה לרגל שיפוצים, ותיפתח מחדש במהלך חודש אוקטובר.
הזמן עכשיו
08-8679720
דרך ארץ 8 , סיטי,אשדוד
סוג כשרות: -