יום שלישי   12/07/2016

אשדוד בתפריט בדקה, טעמה ומצאה, אלו הם 5 הקינוחים הכי טעימים בעיר, והם הולכים להמיס אתכם!

מעוררי החשקים
אשדוד בתפריט בדקה, טעמה ומצאה, אלו הם 5 הקינוחים הכי טעימים בעיר, והם הולכים להמיס אתכם! | מגזין אשדוד בתפריט | פורסם: 12/07/2016

את הרשימה פותח קינוח פטרה, של מסעדת פטרה בחוף הקשתות, שהוא כולו כדור שוקולד ממולא בהפתעת שוקולד חלב וקראנצ' ועליו רוטב שוקולד חם. הקינוח מפתה למראה עד כדי כך שכואב לנגוס בו, אבל הטעימה ממנו מענגת את כל החושים.

פטרה-קינוח-להיט

קינוח פטרה (צילום: יח"ץ)

את הרשימה ממשיכה עוגת האופרה של קפה לנדוור, הבנויה משכבות קלילות המשלבות בין קפה, שוקולד מריר, שמנת ואגוזי לוז. עוגת האופרה היא קינוח הדגל של רשת לנדוור, המתגאה בקינוחים הטעימים והמיוחדים אותם רקחו בעזרת השף קונדיטור של הרשת.

לנדוור-אופרה

אופרה בקפה לנדוור.

עוגת השוקולד האגדית של ה- מסעדה של העיר, מסעדת גמברינוס תפסה מקום מכובד גם היא. אם אתם חובבי שוקולד מושבעים, היא תמלא אתכם בעונג רב, אך מה שמפתיע הוא, שגם חובבי הגבינה והשיש לא מוכנים לפספס אותה. המתכון לעוגה המפנקת והמנחמת הזו אינו ידוע, אך מביני דבר, וביניהם אשדוד בתפריט, מנחשים שמסתתרים שם כמויות נדיבות של טופי ונוטלה. פשוט לא ניתן להפסיק לאכול ממנה!

גמברינוס

עוגת השוקולד של מסעדת גמברינוס.

את הקינוח הבא, מרביתכם מכירים עוד מהעשור הקודם, זה הקינוח ששורד את מבחן הזמן ונשאר צרוב על בלוטות הטעם של כל טועמיו. מעדן הקוקוס של מסעדת פאזל בחוף הקשתות, הוא כדור גלידת קוקוס ענק מצופה בביסקוויט אגוזים פריך עטוף ברוטב שוקולד חם. כמה פשוט, ככה טעים!

מעדן-קוקוס-פאזל

מעדן הקוקוס של מסעדת פאזל (צילום: יח"ץ)

וב מסעדת מודו החדשה, במתחם מגדלי K,מוגשת שחיתות אוראו, שרק משמה ניתן לנחש כמה היא טעימה. היא בנויה מתחתית בראוניז בזילוף קרם אוראו, המוגשת עם שברי עוגיות אוראו, טוויל שוקולד ורוטב שוקולד וטופי חם.

מודו

שחיתות אוראו במודו.

אז כשהמתוק יותר מתוק, והקיץ לוהט זה ממש טוב. אשדוד בתפריט מקווה שפתחה לכם את התיאבון הבריא וחשפה לפניכם כמה דברים טובים ששווה לחשוק בהם.

וכתבו לנו על מעוררי חשקים נוספים בתחתית העמוד!