אירוח גאורגי באולמי "טמאדה"

אוכל אותנטי על טהרת המטבח הגיאורגי

אולם אירועים גיאורגי באשדוד

אתם בחרתם

מנות הדגל באשדוד

אשדוד, כבר מזמן הוכתרה כפנינה קולינרית, לא רק בגלל הקרבה לים והקשרים עם הדייגים בעיר, אלא בגלל החזון הגדול שיש לצעירים על סצנת הבילויים והאוכל באשדוד

העולם של עלמא

מקום בילוי, בר ואוכל

קובה באמצע רחוב יונה הנביא

מסעדת אנדיב חוגגת פסח טעים וכשר

מלון ווסט אשדוד מזמין אתכם לארוחת גורמה בחג הפסח, לצפייה בתפריט לחצו כאן!

גיא פרץ מסכם 25

ומכין לכם חלומות יווניים

ראיון חגיגי עם אחד השפים העסוקים בישראל

הג'וב האיטלקי

מסעדת "החוף" מארחת בגאון את "האיטלקי בחוף"

התפוח לא נופל רחוק מהעץ

הבראנץ' היווני של אנדיב

אתמול(חמישי) המנכ״ל הנכנס של מלון ווסט אשדוד, יניב אדיבי, השיק לראשונה את ארוחת הבראנץ׳ המפנקת במסעדת ׳אנדיב׳! כל המי ומי חגגו בפסטיבל טעמים יווניים והרימו לחיים! יאסו! אם בא לכם, גם אתם יכולים!

דג הזהב של אלירן מורד

אלירן מורד מגשים חלום במסעדת הדגל בני הדייג

מה המשאלה שלך?

מכרה זהב ברחוב רוגוזין

סניף חדש של גולדות בעיר- הבטחה גדולה לאוכל רחוב באשדוד

יום רביעי   15/06/2016

חוויית הסעודה הטובה בעולם

מאסימו בוטורה, השף האיטלקי, שרק מלדמיין את שמו נשמע במבטא איטלקי כבר מתעורר בי תיאבון, הוא הבעלים של מסעדת osteria francescana, זוכת 3 כוכבי מישלן וזוכת התואר המסעדה הטובה באיטליה ב- 8 השנים האחרונות. אחד מציטוטיו המפורסמים, "Be like a tree, Grow slowly" מעיד על דרכו ועל כוונתו להישאר כאן לעוד הרבה זמן.
חוויית הסעודה הטובה בעולם | מגזין אשדוד בתפריט | פורסם: 15/06/2016

1,000 אנשי קולינאריה, ביניהם מסעדנים, שפים, מבקרי מסעדות ועורכי מדורי גורמה התכנסו גם השנה על מנת לשפוט בתחרות "100 המסעדות הטובות בעולם", המתקיימת מידי שנה כבר משנת 2002. בתחרות מדורגות 100 מסעדות על פי "חוויית הסעודה", ולצד דירוג זה זוכות המסעדות לתארים נוספים ביניהם,  "אמנות האירוח", "השיפור הגדול ביותר", "מסעדה שיש לעקוב אחריה ככוכבת עולה" ועוד.

1

ממנות המסעדה. צילום: יח"צ.

במקום השלישי השנה זכתה מסעדת Eleven Madison Park מניו- יורק, בניצוחו של השף דניאל האם (עלתה מהמקום החמישי אשתקד), את המקום השני קטפה מסעדת El Celler De Can Roca מקטלוניה, שירדה מהמקום הראשון בו זכתה בשנה שעברה, ובתואר הנחשף, המסעדה הטובה בעולם זכתה המסעדה שדורגה בשנה הקודמת במקום השני, מסעדת Osteria Francescana   מאיטליה בניצוחו של השף מאסימו בוטורה.

 2

ממנות המסעדה. צילום: יח"צ.

מאסימו בוטורה הוא ממובילי הדור החדש של השפים באיטליה, ועבודתו אף הציבה אותו בין השפים היצירתיים ברחבי העולם. בבעלותו של בוטורה 2 מסעדות, ביניהן אוסטריה, אשר נפתחה בשנת 1995, וכבר בשנת 2002 קטפה את כוכב המישלן הראשון. בכוכב השני הגיע 4 שנים מאוחר יותר, ובשנת 2011 זכתה בשלישי הנכסף. ב- 8 השנים האחרונות מדורגת מסעדת אוסטריה כמסעדה הטובה ביותר באיטליה.

 3

ממנות המסעדה. צילום: יח"צ.

אשדוד בתפריט ניסתה להזמין מקום לשניים, והתבקשה לשפוט בשנה הבאה.

6

בוטורה וצוות המסעדה. צילום: יח"צ.

5

4

מסעדת אוסטריה, איטליה. צילום: יח"צ.