יום רביעי   15/04/2015

לוהט בגחלים/ סיון קידר

קבלו את נבחרת האומנים, שלא וויתרה על ארוחה טובה עם הגיעה לעיר אשדוד.
לוהט בגחלים/ סיון קידר | מגזין אשדוד בתפריט | פורסם: 15/04/2015

כנראה שגל הטבעונות פסח מעל שרית חדד ואילנית לוי, ולא כל פליטי האח הגדול הפכו לטבעונים במהלך השנה האחרונה. מבחר אומנים מהשורה הראשונה, ביניהם ישראל קטורזה (יליד העיר), ציון ברוך ועוד רבים אחרים בחרו לפנק עצמם בארוחת מלכים במסעדת גחלים SELECTED.

ככל הנראה, מסעדת גחלים היא בין המקומות הלוהטים בעיר! מיטב אומני ישראל, הפוקדים את אשדוד לאורך השנה בוחרים בזה אחר זה להגיע אל מסעדת הבשרים המוכרת.

Article -gehalim

למעלה מימין: אתי עם ציון ברוך, הפרוייקט של רביבו, שרית חדד, קוטי סבג. למאטה מימין: יאנה יוסף, ישראל קטורזה, אילנית לוי, רגב הוד.

רוצים לאכול עם כוכבים? מסעדת גחלים מציעה חוויית בילוי וקולינאריה איכותית, המשלבת בין אוכל טוב ועיצוב יצירתי. כאן תוכלו להתרווח וליהנות מבשרים מיושנים ואיכותיים באווירה קלילה ונעימה. "ארוחה משובחת לא מסתכמת במבחר סלטים ולאפות" מספרת אתי, מנהלת המשמרת של מסעדת גחלים, "אנו מקפידים להעניק ללקוחותינו שירות מקצועי ואדיב, תחושה של בית, וכמובן, מנות איכותיות, המתבססות על חומרי הגלם הטובים ביותר. כל לקוח הוא אורח כבוד בגחלים, ולכולם אנו מעניקים חוויית בילוי מיוחדת. המסעדה מתאימה למשפחות, לזוגות, לקבוצות חברים, וגם לאירועים מיוחדים". במסעדת גחלים חדרי VIP מפנקים, בהם ניתן לערוך אירועים עד 100 סועדים באווירה יחודית וחגיגית.

לתפריט של מסעדת גחלים אשדוד